PODNETY VLASTNÍKOV

Vaše podnety, názory a otázky môžete písomne hádzať do schránky v hale pri výťahoch. Prípadne môžete napísať váš podnet priamo tu formou komentára alebo mailom na adresu websprávcovi spravca@furdekova6.sk. Pre možnosť pridávania komentárov musíte byť registrovaný a prihlásený. Ak ešte nemáte registráciu napíšte na uvedený mail svoju žiadosť o registráciu. Budú vám spätne odoslané prihlasovacie údaje na váš mail.

5 komentárov pri “PODNETY VLASTNÍKOV

  1. Tak sme pridali úplne novú sekciu s názvom AVÍZO. Zatial bude plniť funkciu priestoru pre jednoduchú neplatenú inzerciu a pre prípadné odkazy na iné zaujímavé stránky.

  2. Uz sa to stalo aj v minulosti. Preto sa urobila oprava dažďového zvodu v pivnici – prečistenie do hĺbky cca 5m (vytiahli odtiaľ zvyšky lepenky a ine necistoty) + oprava tesnenia na spoji potrubia v úrovni podesty prízemia/1. Poschodie. Problém s vytápaním pivníc bol odstránený až do chvíle búrky s návalovým dažďom. Bola poslana reklamacia na opravu. Reklamáciu na vykonané práce neprijali s odôvodnením, že je pravdepodobne upchaté potrubie pod zemou niekde na ceste ku kanalizácii a je potrebné do potrubia pustiť kamerovu sondu.
    Na to sme dostali cenovú ponuku ktoru vyhodnocujeme a porovnavame s konkurenciou.

  3. Pridat na stranky odkazy na dalsie stranky nieje ani technicky problem ani tematicky problem. Bude vytvorene miesto do existujucej struktury webstranky ktore bude sluzit iba na tento ucel.
    O predstavu rozsirit stranky o inzerciu prejavil uz v zaciatku vzniku stranky aj clen vyboru pan Peter Husek. Realita, ale ukazala, ze chce cas, aby prvotna funkcia-ciel stranky byt nastrojom pri vykone spravy bola v 100% zauzivani. Preto kym nebude dobre rozbehnuta tato prvotna funkcia, rozsirovanie o druhoradu funkciu „bazar“ nezostava cas a priestor. Mozno blizka buducnost ukaze, ze prave „bazar“ by pomohol stranke sa viac zauzivat medzi obyvatelmi a aktivovat ich zaujem o dom.

  4. Počas silnej búrky minulý mesiac pivnice za schránkami boli vytápané z dažďového zvodu. Dej vody bolo dosť veľa – vrstva vody na polovici chodby.

Pridaj komentár