10 komentárov pri “Inštalácia košov na ihrisko

 1. Ked pozerám z okna tak kocky su už hodené. Začali si už kopať základy na miestach trochu mimo nakresleného. Tak som volal na MPVPS (Miestny podnik verejnoprospešných služieb Petržalka) a s panom Uhrínom som dohodol posunutie čo najviac blízke návrhu. Majú iba koše, ktoré musia ísť do základu tak montáž na stenu múrika vylúčil. Čas preverí vhodnosť umiestnenia. Prípadne sa presunú alebo ešte doplnia o jeden bližšie k lavičkám ak to budú mať mládežníci „ďaleko“. Pozitívna iskrička pokusu rozumu, že si tam dali igelitku, kam hádžu smeti. Kto ju ale odnesie vie len budúcnosť 😎

 2. Prepáč Martin, presne naopak, nejde o ľavý kôš vzadu, ale o ľavý kôš vpredu.

 3. Súhlasím s premiestnením koša z ľavého rohu pri našom dome bližšie k lavičkám ako navrhuje sused Husek, inak nám hrozí, že poniektorí lenivci z F6, ktorí ráno cestou do práce vynášajú domový odpad a vyhovuje im vychádzať zadným vchodom nám budú smeti v igelitkách pchať namiesto do kontajnerov do tohoto koša, alebo ich položia vedľa neho, ak je plný. Niečo podobné sa deje v centre starého mesta.

 4. Po telefonickom overení s pani Majorovou potvrdzujem, že to celé finnačne kryje VSP Petržalka.

 5. jeden kôš (pravý dolný) by som tiež posunul na okraj ihriska. Aj keď chápem aj kompromisné umiestnenie z hľadiska dostupnosti.

 6. za mňa bez pripomienok.
  Financie na obstaranie a prevádzku zabezpečí zastupiteľstvo v plnej výške?

 7. Ja si myslim, ze je to dobre navrhnute, tych par krokov moze kazdy cestou ku kosi urobit.

 8. A teraz babo rad. Pani Laššáková mala presne opačnú pripomienku, aby koše boli na konci aj koli prístupnejšiemu vynášaniu k ceste a hlavne, aby to nesmrdelo keď tam niekto sedí. Možno som to zle pochopil a nemalo to byť až tak „ďaleko“. Z mojho pohladu architektonickych zásad je navrhované umiestnenie „najvhodnejšie“ lebo predpokladá, že pokryje širsiu spádovu oblasť. Aj ludí čo idú z áut domov, aj sediacich na lavičke ktorí musia trasovat cez niektorý z križovatkových bodov, kde sú koše navrhované.

 9. ja len poprosim do pondelka rana vsetky vyjadrenia, aby som mohla to dat ako poziadavku na VSP Petrzalka
  Dakujem

 10. Možno by som jeden kôš presunul bližšie k lavičkám kde sedáva mládež aby to nemali „ďaleko“ ku košom. Ide mi o kôš ktorý je na pláne zaznačený vľavo vzadu, tam sa mi zdá zbytočný.

Pridaj komentár